E-mail marketing

Direct mail a newsletter sú základnými kameňmi pri vytváraní perspektívneho vzťahu s vašimi zákazníkmi. Pripravíme e-mailovú kampaň na mieru vrátane obsahu a grafiky.

Email Marketing

E-mail marketing nie je mŕtvy, len ho väčšina marketérov robí nesprávne. Do novodobých poštových schránok nemôžeme hádzať ďalšie "reklamné letáky". Poďme rozvíjať vzťah s klientmi, ktorí si na vás pred nákupom spomenú, prostredníctvom personalizovanej e-mailovej kampane.

Pripravujeme e-mailové kampane na mieru - od stanovenia stratégie, cez vytvorenie dizajnu a obsahu, až po sledovanie výsledkov a optimalizáciu. Pomôžeme propagovať váš tovar a služby s cieľom osloviť nielen pravidelných, ale získať aj nových zákazníkov. Vášmu publiku poskytneme aj aktuálne informácie o najnovších akčných ponukách a novinkách.

Naša práca nekončí vytvorením a odoslaním newsletteru. Nájdeme spôsoby ako môžete obohatiť databázu o nových ľudí a pomôžeme vám ich zapracovať. Jednoducho vás naučíme ako si publikum vytvoriť a správne s ním pracovať.

 

1. Stratégia a určenie cieľov

Bez stanovenia jasných cieľov a nastavenia stratégie to jednoducho nepôjde. E-mail marketing NIE JE o rozoslaní 5 newsletterov.

2. Návrh kampane

Na základe toho, čo zaujíma vašich zákazníkov alebo odberateľov, navrhneme kampaň a pripravíme podklady pre odoslanie. Zautomatizujeme procesy tak, aby ste klientov mohli pravidelne informovať o zaujímavostiach, zľavách a novinkách z vášho portfólia.

3. Jedinečný dizajn e-mailu

E-maily dostanú originálny dizajn s nádychom vašej značky. Avšak dôležitá je nielen vizuálna, ale aj "efektívna" krása e-mailu. Naše návrhy sú intuitívne a príjemcu e-mailu zrozumiteľne nabádajú ku konkrétnej akcii. Môžete sa spoľahnúť, že vo svete plných e-mailových schránok vyniknú práve tie od vás!

4. Vyhodnotenie a optimalizácia

Na záver prichádza tá menej kreatívna časť. E-mailovú kampaň je potrebné vyčísliť a vyhodnotiť, či sa podarilo naplniť stanovený cieľ. Každý klient je o stave informovaný a dostáva presné štatistiky.

127

zrealizovaných kampaní

46

spokojných zákazníkov

2,5 M

odoslaných e-mailov

48%

priemerný open rate

"Neposielajte newsletter len za účelom predaja - ľudia sa nahnevajú a odhlásia z odberu. Postupom času tak prídete o veľa potencionálnych zákazníkov.

Udobriť si ich a získať dôveru naspäť je takmer nemožné!"

Kontaktujte nás

Pokiaľ chcete e-mailové kampane, ktoré predávajú, tak ste na správnom mieste.

Navrhujeme dizajnovo unikátne e-maily s obsahom, ktorý pomáha nielen predávať, ale hlavne budovať vzťah so zákazníkom.

Skúsenosti klientov

Zobraziť viac
Polia označené * sú povinné.