Korektúra a kontrola obsahu

A to nielen z hľadiska gramatiky či štylistiky. Pokiaľ si to situácia vyžaduje, tak berieme ohľad aj na najnovšie SEO trendy a správanie užívateľov.

Do akéhokoľvek obyčajného textu dokážeme pričarovať niečo, čo ho spraví zaujímavejším a hodnotnejším pre čitateľa. Korektúra a kontrola obsahu je správnou voľbou v prípade, že chcete upraviť svoje existujúce texty, no zároveň nechcete zbytočne platiť sa úplne nový content.

 

Webstránka s krásnym dizajnom, dobrou funkčnosťou a hromadou obsahu. Celkový dojem však pokazí gramatická a štylistická úroveň textov. Chcete vedieť či je to prípad vašej firemnej prezentácie alebo internetového obchodu?

 

Zameriame sa na odstránenie všetkých nedostatkov a pozornosť budeme venovať aj zrozumiteľnosti či dôležitým SEO faktorom.

 

Effective Local SEO Solutions

Korektúra obsahu sa zameriava nielen na gramatické chyby, ale aj na efektívnejšie sprostredkovanie informácií potencionálnemu klientovi. Dodáme vašim textom schopnosť predávať, nech už ponúkate elektroniku alebo poskytujete právne služby.

Copywriter alebo prekladateľ môže byť akokoľvek zručný, no človek nie je tvor neomylný. Nový pár očí je občas presne to, čo potrebujete na nájdenie a opravenie chýb, ktoré zabránia textu naplniť jeho predurčený potenciál.

 

Naši súčasní klienti vedia, že pre dosiahnutie konkurenčnej výhody je dôležitý každý detail. Korektúra a kontrola obsahu preto patria medzi najžiadanejšie služby. Radi vám pomôžeme aj v prípade, že sme pôvodný text nevytvárali my.

Effective Web Development Solutions

Kontaktujte nás

Máte záujem o korektúru alebo kontrolu obsahu?

TIP: Čím viac informácii nám poskytnete, tým rýchlejšie budeme môcť na korektúre pracovať.

Povedali o nás:

Zobraziť referencie
Polia označené * sú povinné.