Preklad textov a webových stránok

Plánujete s firmou expandovať do zahraničia? Naši ostrieľaní prekladatelia vám kompletne preložia webstránku, e-shop alebo potrebné dokumenty.

V súčasnosti ponúkame preklad do týchto jazykov:

Anglický jazyk

od 9 € / 1 NS

Český jazyk

od 6 € / 1 NS

Slovenský jazyk

od 5 € / 1 NS

Nemecký jazyk

od 9 € / 1 NS

Poľský jazyk

od 8 € / 1 NS

Maďarský jazyk

od 9 € / 1 NS

Zabezpečíme pre vás rýchly preklad akéhokoľvek obsahu. Za kvalitu ručíme a spoľahnite sa - dohodnutý termín dodržíme za každých okolností.

Na vašom preklade budú pracovať profesionálni prekladatelia, hovorcovia v rodnom jazyku a korektori s dlhoročnou praxou. Záleží nám na tom, aby preklad vykonávali len tí, ktorí sa na danú oblasť špecializujú. Klient od nás dostane významovo ucelený a odborne správny preklad (úradné overenie neponúkame).

Individuálna cenová kalkulácia

Cena 1 normostrany prekladu má len informatívny charakter. Po zohľadnení viacerých faktorov (oblasť, množstvo a možnosti klienta) zostavíme každému záujemcovi individuálnu cenovú kalkuláciu.

Expresné vyhotovenie bez príplatku

Niekedy sa vyskytnú dokumenty vyžadujúce okamžitý preklad. Preložíme vám ich do 24 hodín bez poplatkov navyše. Stroje však nie sme a v priebehu dňa dokážeme dodať len obmedzené množstvo.

Preklad pridáme a publikujeme za vás

Chcete preložiť webstránku alebo internetový obchod? Nielenže vypracujeme bezchybný preklad, ale pomôžeme vám aj s publikáciou obsahu. Orientujeme sa vo všetkých populárnych CMS systémoch.

Máte záujem o preklad?

Napíšte nám s čím vám môžeme pomôcť. Na preklade začneme pracovať okamžite.

Povedali o nás:

Pozrieť referencie
Polia označené * sú povinné.