Sociálne siete

Efektívna sociálna stratégia zvýši povedomie a pomôže vášmu biznisu rásť. Poďme spolu vybudovať publikum, ktoré na vaše služby nedá dopustiť.

Nehľadajte klientov tam kde nie sú. Oslovte ich priamo tam, kam sa vracajú každý deň. Dôkladne identifikujeme vašu cieľovú skupinu a pre vaše sociálne profily začneme vytvárať pútavý a zdieľania-hodný obsah. To všetko s cieľom premeniť vašich fanúšikov na návštevníkov alebo zákazníkov.

Sociálne siete dnes ponúkajú možnosť zdieľať informácie vedúce k zvýšeniu povedomia o značke, službách a ponúkaných produktov. Výsledky práce sa odrážajú nie len v počte re-tweetov, lajkov, komentárov a zdieľaní, ale predovšetkým vo vytváraní skutočne aktívnych digitálnych komunít.

Budujeme dlhodobý vzťahov medzi fanúšikmi a vašou firmou. Práve vo fáze rozhodovania sú dôležité názory, ktoré sa objavujú na sociálnych sieťach. Pokiaľ chcete v social media marketingu preraziť, musíte sa výrazne odlíšiť od konkurencie a začať s ľuďmi správne komunikovať.

Stratégia a stanovenie cieľov

Facebook, Twitter, Instagram alebo Pinterest môžu priniesť zaujímavé výsledky, nech podnikáte v akomkoľvek odvetí. Na začiatok navrhneme stratégiu, vyberieme správnu platformu, štýl komunikácie a typ obsahu.

Správa profilu a práca s ním

Nie je to len o novom vizuále a rečiach. Špecialisti na sociálne siete sa chytia vypracovanej stratégie a pustia sa do práce. Spravovanie profilu a vytváranie contentu odporúčame každému, kto nedokáže na 100% využiť potenciál skrytý v sociálnych sieťach.

Nová tvár a unikátny obsah

Váš sociálny profil upravíme tak, aby spĺňal najvyššie kritéria. Pre vaše publikum vytvoríme zaujímavý obsah, ktorý rezonuje s vašou značkou.

Lepšie vzťahy so zákazníkmi

Akú máte povesť a ako ľudia vnímajú vašu značku? Spoločnými silami nájdeme a aplikujeme spôsoby pre zlepšenie vzťahu so zákazníkmi.

Povedali o nás:

Zobraziť referencie
Polia označené * sú povinné.

Kontaktujte nás

Napíšte nám viac o vás a vašej firme. Na sociálnych sietiach spoločne nájdeme príležitosti ako získať publikum a zároveň s ním vhodne komunikovať.