Copywriting

Tvoríme obsah tak, aby ľuďom poskytol informácie, ktoré v danej chvíli potrebujú a hľadajú. Naše texty zároveň predávajú a vyhľadávače ich žerú.

Magazíny a blogy

Radi píšeme články pre magazíny a blogy klientov. Pokiaľ potrebujete copywriting na tieto účely, tak nám neváhajte napísať.

Internetové obchody

E-shop je miesto, kde sa copywriter môže poriadne vyhrať. Vytvoríme všeobecné texty, užitočné popisy kategórií a produktov.

Firemné stránky

Každá spoločnosť by mala mať webovú prezentáciu, ktorá jasne predstaví jej aktivity a služby. Poďme spolu opísať tú vašu!

Sociálne siete

V súčasnosti copywriting úzko súvisí aj so sociálnymi sieťami. Copywriter vylepší obsah na vašom firemnom profile.

E-maily a letáky

Pripravíme texty pre newsletter, ktoré užívatelia nebudú pokladať za otravný spam. Rovnako pre reklamné letáky a iné prospekty.

Reklamy

Vymyslíme pútavé slogany, nadpisy a popisy pre vaše reklamy s cieľom priniesť lepšie výsledky a viac konverzií.

Copywriting od nás si pochvaľujú ...

Zobraziť referencie
DATART - logo
SEO copywriting od spoločnosti TEXTO.

Úspešný copywriting od A po Z

Vytvoríme persóny, vypracujeme analýzu kľúčových slov, navrhneme témy, napíšeme texty a publikujeme ich za vás. Pokiaľ nebudete mať záujem o dlhodobú spoluprácu, tak vám poradíme ako v nastolenej stratégii pokračovať ďalej.

Trpíme, keď vidíme nudný text ...

Máme naň alergiu. Vlastne týmto ochorením dnes trpí značná väčšina internetovej populácie. Akú sú príznaky? Texty nečítate, ale len skenujete očami.

 

Poďme spolu vyparádiť vašu webovú stránku a obliecť ju do šiat, ktoré si zaslúži. Spoločne prinesieme návštevníkom pridanú hodnotu, ktorú by u konkurencie hľadali len márne.

TEXTO copywriting od skutočných profesionálov.

6

copywriterov v tíme

60

šikovných prstov

1M

originálnych nápadov

220+

spokojných klientov

48k

normostrán textu

3

jazyky (slovenčina, čeština, poľština)

Nie je copywriter ako copywriter

Za čias Ľudovíta Štúra by ste toľko nadšených pisateľov, koľko ich vidíme dnes, hľadali azda márne. Pracovať ako copywriter je veľmi populárne a mladých ľudí táto práca naozaj baví. Je tu však aj odvrátená stránka, s ktorou ste sa už možno ako zákazník stretli. Gramatické chyby, mizerná štylistika, nedodržaný termín, skopírovaný text... stratené peniaze. Nehovoriac o čase, ktorý ste museli investovať do hľadania "toho správneho" copywritera, zaškolenia a úprav objednaného textu.
Tento priestor však nechceme využiť na to, aby sme sa vytiahli a tvrdili, že len my robíme copywriting dobre. To naozaj nie. Existuje veľa ostrieľaných copywriterov - možno takého poznáte aj vy (poriadne si ho držte). Že vám jeden nestačí alebo vám utiekol? Nevadí. TEXTO vzniklo preto, aby firmám pomohlo s tvorením unikátneho obsahu.

Copywriting u nás nekončí odovzdaním textu. Postaráme sa aj o grafiku, formátovanie a publikáciu. Šetríme klientom čas a ťaháme s nimi za jeden povraz!

Kontaktujte nás

Máte záujem o copywriting od nás? Napíšte nám aké texty potrebujete. 

Polia označené * sú povinné.

Povedali o nás:

Zobraziť referencie