Kreatívne reklamné texty.

PÍŠEME TEXTY, KTORÉ PREDÁVAJÚ, EDUKUJÚ A VYTVÁRAJÚ VZŤAH

Copywriting
Trpíme, keď vidíme nudný text

Máme naň alergiu. Vlastne týmto ochorením dnes trpí značná časť internetovej populácie. Akú sú príznaky? Texty nečítate, ale len skenujete očami.

Tvoríme obsah tak, aby ľuďom poskytol všetky informácie, ktoré v danej chvíli potrebujú a hľadajú. Naše texty zároveň predávajú a vyhľadávače ich žerú.

Ak šaty robia človeka, tak obsah robí webstránku. Každá spoločnosť by mala mať prezentáciu, ktorá zrozumiteľne predstaví jej aktivity a služby. Poďme vyparádiť vašu stránku a obliecť ju do gala, ktoré si zaslúži.

Vymyslíme pútavé slogany, nadpisy a popisy pre vaše reklamy s cieľom priniesť lepšie výsledky a viac konverzií.

Píšeme redakčné články pre magazíny a blogy. Pokiaľ potrebujete copywriting na tieto účely, tak ste tu správne. Dlhodobo spravujeme blogy a magazíny popredných značiek.

E-shop je rozľahlé pieskovisko, na ktorom sa copywriter môže vyhrať. Upravíme súčasný obsah, vytvoríme nové užitočné texty a hlavne praktické popisy produktov.

Copywriting úzko súvisí aj so sociálnymi sieťami. Copywriter vylepší obsah na vašom firemnom profile.

Píšeme texty aj pre offline využitie v tlači, napríklad texty pre časopisy, katalógy, letáky, billboardy, plagáty a iné formáty.

Copywriting nie je len o písaní

Vytvoríme persóny, vypracujeme analýzu kľúčových slov, budeme premýšľať a navrhneme obsahovú stratégiu. Až potom napíšeme texty a publikujeme ich za vás. Ak nebudete mať záujem o dlhodobú spoluprácu, ukážeme vám ako v nastolenej stratégii pokračovať.

DATART
KIKA
Euroline Slovakia
BLUESIDE

Potrebujem copywriting.

    Vaše osobné údaje budú použité na kontaktovanie.