Obsahový marketing

Obsahový marketing má obrovskú moc dlhodobo zvyšovať počet užívateľov a zákazníkov. Poďme na ňom spoločne pracovať tak, aby prinášal úžitok vám a zároveň vašim návštevníkom.

 

Nechceme mudrovať a zabávať vás dlhými poučkami o tom, aký je obsahový marketing dôležitý pre vaše online podnikanie. Pravdepodobne už viete, že content marketing nie je vašou silnou stránkou a chcete s tým niečo urobiť. Možno vám vo firme chýbajú kapacity na vytváranie obsahu, možno ho len neviete vášmu publiku správne naservírovať a predať. Ponúkame vám riešenie.

TEXTO sa postará o váš content marketing!

  • vypracujeme analýzu a vytvoríme persóny
  • navrhneme stratégiu vhodnú pre váš segment podnikania
  • pravidelne budeme vytvárať užitočný obsah (nielen textový)
  • dostaneme ho do očí vašej cieľovej skupiny
  • vyhodnotíme a budeme donekonečna opakovať od bodu č. 3. :)

Úspora 99 % vášho času

Keďže poskytujeme content marketing naozaj od A po Z, tak vašou úlohou bude iba schvaľovanie - kývanie hlavou hore-dolu, doľava-doprava. :) Naplánujeme, urobíme a publikujeme všetko za vás.

Šírenie obsahu do sveta

Netvoríme obsah pre vás, ale predovšetkým pre vašich používateľov. V rámci content marketingu preto pomáhame šíriť vytvorený obsah tak, aby sa o ňom dozvedelo čo najviac ľudí z vašej cieľovej skupiny.

Kompletná správa obsahu

Od návrhu, cez realizáciu až po vyhodnotenie. V TEXTO sa o obsahový marketing staráme ako sa patrí a nič nenechávame na náhodu. Nech sa páči, všetko spojené s obsahom môžete delegovať na nás.

Pestrosť a rôznorodosť

Content marketing u nás nie je iba o písmenkách. Okrem textového contentu očakávajte aj obrázky, videá, infografiky a originálne príspevky. Rôznorodý obsah, ktorý poteší každého jedného návštevníka!

Budovanie brandu

Vaša spoločnosť sa vďaka dlhodobému obsahovému marketingu stane informačným lídrom v danej oblasti podnikania. Spoločnými silami budeme pracovať tak, aby sme posilnili vašu značku a upevnili jej miesto na trhu.

Rast bez výkyvov

Štandardné reklamné kampane strácajú účinnosť a väčšina z nich funguje krátkodobo. Content marketing prináša výsledky v návštevnosti a obratoch bez výkyvov a dlho po tom, čo s ním (nedajbože!) seknete.

Chcete zlepšiť váš obsahový marketing?

Spoločne posunieme váš content marketing na vyšší level. Napíšte nám a preberieme vaše potreby a možnosti.

Polia označené * sú povinné.

Povedali o nás:

Zobraziť referencie

Uvedomujeme si dôležitosť úspešnej marketingovej kampane v obsahovej sieti. Preto vytvárame informatívny, pútavý a presvedčivý obsah, ktorý zachytáva záujem zákazníkov. Pre každého z našich klientov pripravujeme content marketingovú stratégiu na mieru podľa oblasti podnikania a dohodnutých cieľov.

Effective Copyrighting

Content marketing stavia zákazníka na prvé miesto. My v TEXTO však pri tvorbe nového contentu nezabúdame ani na biznis klienta. Skúsení copywriteri a grafici dokážu prirodzenou formou promovať vaše produkty a služby. Výsledok sa odzrkadlí nielen na zvýšenej návštevnosti a spokojnom publiku, ale aj na zvýšených obratoch.