Reklama s výsledkami.

Google, Facebook ALEBO INSTAGRAM reklama PRINÁŠAJÚCA zákazníkov

PPC REKLAMA
Rentabilne a odborne.

Pre dosiahnutie nadpriemerných výsledkov pracujeme s úspešnými a najnovšími formátmi PPC reklamy. Nevynecháme A/B testing a cielenie na používateľov, ktorí stránku navštívili (retargeting).

Textová reklama vo vyhľadávaní (Google Search), bannerová reklama (Google Display Network),reklama v e-mailovej službe Gmail alebo mobilná reklama?

PPC reklama na Facebooku je určená pre klientov, ktorí chcú osloviť konkrétne cieľové publikum. Kampaň na FB zastrešíme od vytvorenia kreatív, cez nastavenie cielenia až po testovanie a optimalizáciu.

Reklama na Instagrame zažíva veľký boom. Veľké dosahy, vysoká miera interakcií a množstvo “srdiečok”. Spoločne dokážeme osloviť správnych používateľov Instagramu.

V službe YouTube efektívne využívame všetky formáty reklamy. Nielen obsahové a prekrývné reklamy, ale aj preskočiteľné videoreklamy, nepreskočiteľné videoreklamy, mikrospoty a sponzorované karty.

Naši PPC špecialisti si tykajú aj s ďalšími reklamnými sieťami. Za zmienku stojí Etarget, Strossle, Heureka alebo český Sklik.

Ako prebieha spolupráca?

DATART
KIKA
Euroline Slovakia
BLUESIDE

Chcem efektívne PPC kampane.

    Vaše osobné údaje budú použité na kontaktovanie.