Kampaň najvyššieho kalibru.

NAMIERIME NA VAŠU CIEĽOVÚ SKUPINU A TRAFÍME ROVNO DO ČIERNEHO

REKLAMNÉ KAMPANE
Komplexná munícia

Vraví sa, že aj motyka vystrelí, ale my sa na zázraky nespoliehame. Naša armáda špecialistov neriskuje. Na bojovom poli plnom konkurencie klienta obrní nepriestrelnou kampaňou.

Prešli sme si analytickým výcvikom, tréningom cielenia správneho publika a pravidelným posilňovaním imidžu značiek. Na online platformy pripravujeme a takticky zhadzujeme kreatívne bomby, ktoré prinášajú explóziu konverzií. Následný dosah tlakových vĺn vyhodnocujeme a priebežne optimalizujeme, aby sme splnili zadaný strategický cieľ.

ZBRAŇ KONKURENČNÉHO NIČENIA

Strategické ciele.

Zvýšenie predaja

Plánujete uviesť na trh nový produkt alebo spropagovať značku vo všeobecnosti? Vieme, ako hodiť iskru, ktorá zapríčiní výbuch konverzií.

Budovanie povedomia

Chcete dať o sebe vedieť nielen potenciálnym zákazníkom, ale aj širokej verejnosti? Reklamnou kampaňou zasiahneme státisíce ľudí.

Návštevnosť

Potrebujete prilákať nových klientov? Vďaka relevantnej návnade v podobe digitálnej kampane dokážeme vystreliť návštevnosť webu prudko nahor.

Opakované nákupy

Ako zmeniť zákazníka na trvalého "rukojemníka"? Používame na to automatizovaný systém vydierania komunikácie.

Rast fanúšikovskej základne

Chcete vybudovať armádu oddaných sledovateľov? Kreatívnou digitálnou kampaňou dokážeme naverbovať stovky reálnych užívateľov.

Generovanie leadov

Striehnete na klientov v online rajóne, no zatiaľ bezvýsledne? Prostredníctvom stratégie a CTA sa už za potenciálnymi zákazníkmi nemusíte naháňať ako v GTA.

Bojový plán.

Podrobne rozpracujeme a pochopíme zámery klienta.

Zanalyzujeme značku, trh a konkurenciu, aby sme sa prispôsobili požiadavkám klienta, preferenciám cieľového publika a inšpirovali sa súčasnými trendami.

Vypracujeme detailnú marketingovú stratégiu a chronologickú taktiku realizácie kampane.

Vrhneme sa na prípravu munície v podobe originálnych kreatív. Zbrane nabijeme textami, obrázkami, interaktívnymi príspevkami, videami či animáciami.

Rozplánujeme kampaň do publikačného plánu, ktorý je klientovi sprístupnený 24/7 a rozpočet namierime na cieľovku.

Spustíme paľbu a propagáciu. Proces monitorujeme, priebežne optimalizujeme a klienta bombardujeme pravidelnými reportami s odporúčaniami na zlepšenie.

Potrebujem armádu špecialistov.

    Vaše osobné údaje budú použité na kontaktovanie.

    DATART
    KIKA
    Euroline Slovakia
    BLUESIDE