Rozhoďme sociálne siete.

JÚTJUBE, FEJSBÚKY A INSTAGRAMY SPAMY, MAJTE OBSAH NA NICH SPRAVOVANÝ NAMI

SOCIAL MEDIA MARKETING
Nechýbajte tam, kde sú oni

Oslovte klientov priamo tam, kam sa vracajú každý deň. Spravujeme Instagram a Facebook profily na základe relevantnej sociálnej stratégie, ktorú potom aplikujeme aj v digitálnych kampaniach. Tie majú veľký dosah, menia fanúšikov na zákazníkov a pomáhajú tak biznisu rásť prostredníctvom živnej pôdy online sveta.

Stačí identifikovať zázemie cieľovej skupiny, zasiať firemné sociálne profily, pravidelne ich zalievať pútavým obsahom, vytrhať burinu správnymi marketingovými nástrojmi a rozumne hnojiť rozpočtom.

Čo z toho vykvitne?

KONVERZIE A LEADY

Vďaka profesionálnemu využívaniu reklamných nástrojov, kódov a algoritmov oslovíte ľudí, ktorí majú o váš produkt či službu ozajstný záujem. Precízne cielenie, propagácia, sledovanie uskutočnených akcií, využívanie remarketingu a následná analýza – všetko s cieľom vytvárať rentabilné kampane prinášajúce konverzie.

UNIKÁTNY OBSAH S INTERAKCIAMI

Nie je to len o kreatívnom vizuáli a rečiach. Špecialisti na sociálne siete sa chytia vypracovanej stratégie a pre publikum vytvoria relevantný obsah, ktorý rezonuje so značkou a spĺňa vysoké kritériá.

Spravovanie profilu a vytváranie obsahu odporúčame každému, kto nedokáže na 100 % využiť potenciál skrytý v sociálnych sieťach.

VYSOKÉ DOSAHY A POVEDOMIE O ZNAČKE

Akú máte povesť a ako potenciálni zákazníci vnímajú vašu značku? Posilníme celkový imidž, budeme správne komunikovať a vybudujeme verné publikum. Výsledky sa odrazia nielen v počte lajkov, komentárov či zdieľaní, ale predovšetkým v dosahu a vytvorení skutočne aktívnych digitálnych komunít.

Marketing na sociálnych sieťach

Ako prebieha spolupráca?

Na správu firemných profilov pridelíme manažéra sociálnych médií. Ten sa prekope až ku koreňom značky, aby pochopil jej DNA, filozofiu, zámery, aktivitu na sociálnych sieťach a analyzoval záujmy či správanie cieľovej skupiny.

Na základe prieskumu cieľov značky, persóny, konkurenčnej analýzy a rozpočtu, špecialista navrhne správnu platformu, štýl komunikácie, obsahovú a reklamnú stratégiu.

Po odsúhlasení projektu začneme s jeho realizáciou. Kreatívne duše budú makať ako včeličky a vytvárať pútavý textový, grafický či audiovizuálny obsah na mieru. Práca je pre nás v tejto fáze ešte väčšou zábavou.

Na online pieskovisku sa však nebudeme hrať bez dozoru. Obsah a rozdelenie rozpočtu na jeho propagáciu rozplánujeme do prehľadného redakčného kalendára, ktorý bude klientovi sprístupnený 24 hodín 7 dní v týždni na priebežné revidovanie.

Bez správnych reklamných nástrojov to nepôjde. Oháňať sa lopatkami a kýblikmi v podobe bezhlavej propagácie príspevkov nestačí.

Špecialista na sociálne siete vie najlepšie, ako a ktoré marketingové prostriedky na budovanie značky v online sfére použiť. Profesionálna reklamná stratégia totiž zaručí, že aj pri nižšom rozpočte motyka naozaj vystrelí.

Následne obsah publikujeme, testujeme a priebežne optimalizujeme. Aktivity v rámci kampaní aj firemných profilov denne monitorujeme a vývoj konzultujeme vo forme pravidelných reportov s odporúčaniami na zlepšenie.

Chcem rozhodiť sociálne siete.

    Vaše osobné údaje budú použité na kontaktovanie.

    DATART
    KIKA
    Euroline Slovakia
    BLUESIDE