Láska na prvý pohľad.

VIEME AKO UPÚTAŤ A UDRŽAŤ POZORNOSŤ POTREBNÚ NA USKUTOČNENIE KONVERZÁC

GRAFICKÝ OBSAH
Ukážte, že ste iný

Len pri písmenkách to končiť nemusí! Pre vaše weby, články či sociálne profily tvoríme aj originálnu grafiku. Podeliť sa s návštevníkmi o zaujímavé fakty či informácie môžete hravou a zároveň pútavou formou.

Pomôžeme vám vytŕčať z davu firemných webov, mnohých blogov či sociálnych profilov prostredníctvom kreatívnych príspevkov, vizuálov a infografík na mieru.

Ruka v ruke

Content marketing a grafický obsah idú totiž ruka v ruke. Text bez obrázkov je ako Júlia bez Rómea, YouTube bez videa, Daenerys bez drakov, búrka bez mrakov, Bob bez Bobeka, káva bez mlieka… Pochopili sme sa.

plody našej práce.

Prečo začať.

Zmenil sa spôsob spracovávania informácii – celý obsah nečítame, ale skenujeme očami a vyberáme iba to, čo pokladáme za najdôležitejšie.

Nie náhodou nás v schopnosti udržať pozornosť porazí aj zlatá rybka (8 sekúnd človek, 9 sekúnd rybka)!

Obsahový marketing súčasnosti si preto vyžaduje sústredenie sa nielen na copywriting, ale aj vizuálnu komunikáciu s publikom. Pretože vaše posolstvo je len také dobré, ako vaša schopnosť zdieľať ho s ostatnými.

Pomôžeme vytvoriť atraktívny grafický obsah, ktorý dokáže zvýšiť dosah a interakcie. Poďme prezentovať vaše posolstvo profesionálnejšie a efektívnejšie.

Chcem byť iný a zaujať.

    Vaše osobné údaje budú použité na kontaktovanie.