Grafický obsah

Content marketing bez obrázkov je ako Rómeo bez Júlie. Tvoríme pre vaše webstránky, články či sociálne profily originálne infografiky a iný grafický obsah.

Len pri písmenkách to končiť nemusí! Nechajte si vytvoriť infografiku, obrázky na sociálne siete, firemný web alebo blog. Podeľte sa s návštevníkmi o zaujímavé fakty či informácie hravo a pútavejšie aj za pomoci farieb a tvarov. Grafický obsah sa dnes šíri jednoduchšie a môže osloviť oveľa širšie publikum než samotný text.

Infografika

Poznáte niekoho, kto ju nemá rád? My infografiky milujeme a ešte radšej tvoríme! Nechajte si jednu vytvoriť a uvidíte ako poteší vaše publikum.

Content pre profily

Firemná identita by nemala chýbať ani na sociálnych sieťach. Pre firemný Facebook, Instagram a Twitter preto robíme obrázkový content.

Banery, letáky a iné

Nebojte sa nás osloviť aj v prípade záujmu o iný grafický obsah. Nový webdesign vám síce nepripravíme, ale zvládneme naozaj veľa! :-)

Viete prečo sa úspešné firmy snažia spracovávať informácie aj v grafickej podobe?

o 65 %

väčší počet zdieľaní na sociálnych sieťach ako iné typy obsahu

0,25 s

približne toľko trvá pochopenie vizuálneho obsahu

80 %

z toho čo sme videli si pamätáme - len 20 % z toho čo sme čítali

10 z 10

každý má rád zaujímavé a vtipné obrázky, fotografie či infografiky

Digitálna doba so sebou priniesla informačný boom, ktorý nemá v histórii ľudstva obdobu. Výrazne sa zmenil aj spôsob spracovávania informácii – často celý obsah nečítame, ale skenujeme očami a vyberáme iba to, čo pokladáme za najdôležitejšie. Nie náhodou nás v schopnosti udržať pozornosť porazí aj zlatá rybka (8 sekúnd človek, 9 sekúnd rybka).

V minulosti bola tvorba fotografií a videa exponenciálne drahšia a vyhradená iba pre profesionálov. Len málo firiem si uvedomuje, že dnes už nestačí pracovať iba s textom. Content marketing súčasnosti si vyžaduje venovať pozornosť aj vizuálnej komunikácii s publikom. Našim cieľom je pomôcť vám vytvoriť atraktívny grafický obsah aj z na prvý pohľad nudnej témy.

Kontaktujte nás

S čím vám pomôžeme a aké sú vaše predstavy?

Vaše webové stránky a texty oživíme grafickým obsahom, ktorý bude dávať zmysel a zároveň poteší oko každého návštevníka.

Povedali o nás:

Zobraziť referencie
Polia označené * sú povinné.